Jeśli interesujesz się szeroko pojętą kulturą, czytasz, oglądasz, słuchasz, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i ekscytuje Cię możliwość wpływania na kulturalne gusta innych ludzi – zapraszamy do redakcji O.pl na dwumiesięczny staż! Jeśli spodoba Ci się praca z nami, a nam spodoba się Twoja praca – zaproponujemy Ci, byś został z nami na dłużej.
Jak wygląda staż?
U nas spędzisz czas intensywnie, współtworząc dwa największe serwisy informacyjne portalu – localhost/opl-news i wydarzenia.o.pl. Do Twoich obowiązków będzie należało redagowanie tekstów prasowych, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi instytucjami kultury z całej Polski, a także współpracowanie z nimi przy promocji wydarzeń. Pogłębisz wiedzę z zakresu pasjonujących Cię dziedzin kultury. Nauczysz się organizować własny czas pracy. Dowiesz się, jak zarządzać treścią w Internecie i poznasz zasady upowszechniania danych.
Jakie są nasze wymagania?
Oczekujemy od Ciebie szerokiej znajomości zagadnień z wybranych dziedzin kultury (przynajmniej jednej z wymienionych: teatr, literatura, architektura, design), doskonałej polszczyzny i swobody w operowaniu słowem pisanym, podstawowej umiejętności obsługi wybranych programów graficznych i pakietu Office. Cenimy rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Zasady rekrutacji
Na staż przyjmujemy studentów kierunków humanistycznych, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Staż jest bezpłatny. Po jego zakończeniu oferujemy możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Zastrzegamy sobie możliwość nie podjęcia stałej współpracy.
Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij CV oraz krótki opis swoich zainteresowań kulturalnych na adres: hr@o.pl, w temacie wpisując: Staż/2016/06/Redakcja. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2016 roku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
2 komentarzy
“Staż jest bezpłatny”. Buhahaha.
Bezpłatny staż w czasach dotacji z UE, reklam i kultu różnego rodzaju operatywności od najmłodszych lat to obciach i strata czasu. A szkoda, bo portal o kulturze brzmi fajnie, tylko co z tego? Obawiam się, że samymi informacjami o architekturze i literaturze człowiek się nie naje.