Do 2 grudnia 2009 roku w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu potrwa wystawa ze zbiorów R. Gottlieba, H. Święcickiego i W. Wosika. Towarzystwo Sympatyków Filatelistyki z okazji swojego dziesięciolecia pokazuje w Muzeum Poczty i Telekomunikacji najcenniejsze perełki ze swoich kolekcji. Obejrzeć można zbiory, które są bardzo cenne nie tylko w znaczeniu filatelistycznym, ale także historycznym.
Poszczególne eksponaty zgromadzone są tematycznie:
Napoleon Bonaparte – znaczki i kartki pocztowe traktujące o życiu tego genialnego stratega, od początku jego kariery aż do zesłania i samotnej śmierci. W kolekcji znajdują się listy z tamtego okresu np. z czasu walk w Italii, czy list z 1799 r. nadany do samego pierwszego Konsula Wojny.
Poczta Wielkiej Armii (1807-1813) – pokazuje przesyłki nadane ze stacjonarnych i polowych urzędów pocztowych znajdujących się na terenach dzisiejszych ziem polskich.
Poczta pruska we Wrocławiu (1740-1945) – fragmenty korespondencji nadanej w tamtym okresie, m.in. list nadany w 1831r. podczas epidemii cholery, ze stemplem poczty sanitarnej.
Królewskie Stołeczne i Rezydencjalne Miasto Wrocław – dawny Wrocław na kartkach pocztowych i widokówkach, można zobaczyć m.in. jak kiedyś wyglądał wrocławski ogród zoologiczny i dworzec główny.
Pomniki Jana Pawła II – zdjęcia pomników Jana Pawła II z różnych miejscowości na kartkach pocztowych.
Polska Piastów, jej dzieje i kultura oraz Rzeczpospolita, jej dzieje i kultura – kartki pocztowe, znaczki, okolicznościowe stemple przybliżające naszą historię. Można się przyjrzeć dawnym narzędziom rolniczym, budowlom i malarstwu gotyckiemu, dawnym grodom czy władcom polskim wg Jana Matejki.
Wystawa ze zbiorów R. Gottlieba, H. Święcickiego i W. Wosika trwa od 20 listopada do 2 grudnia 2009 r. w Muzeum Poczty i Telekomunikacji przy ul. Z. Krasińskiego1.