2 czerwca 2011 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie rozstrzygnięto czwartą edycję konkursu dla młodych projektantów Young Design. Kapituła Biznesowa pod przewodnictwem prezes IWP Beaty Bochińskiej wybrała laureatkę – Martę Niemywską. W tegorocznym konkursie startowało 47 uczestników z których wyłoniono finałową jedenastkę.
Projekt Lolliled, który Marta Niemywska prezentowała w finale Young Design 2011 to skakanka-latarka, ładująca się poprzez kręcenie nią podczas skakania. Lolliled pozwala wyprodukować podczas ćwiczeń lub zabawy energię elektryczną zasilającą świecące diody LED. Uświadamia nam w ten sposób, ze sami możemy być źródłem odnawialnej energii, a nasza zabawa może być na wskroś ekologiczna.
Połączenie tych dwóch funkcji (zabawy i produkcji energii) to kwintesencja koncepcji projektowania Marty Niemywskiej, która angażuje swój design w rozwiązywanie problemów ekologii i zrównoważonego rozwoju. Młoda projektantka uznana została przez Kapitułę za projektantkę dojrzałą i patrzącą w przyszłość, a jej projektowanie za profesjonalne.
Young Design to pierwszy w Polsce program stypendialny (prowadzony przez IWP od roku 2008) przeznaczony dla studentów i absolwentów uczelni kształcących w kierunku wzornictwa. Głównym celem programu jest wspieranie rozwoju i doskonalenie zawodowe młodych designerów, pomoc w zrozumieniu aktualnych wymagań i realiów rynkowych, a także promocja najzdolniejszych, młodych, polskich projektantów. Rokrocznie do Kapituły Stypendialnej zapraszani są przedstawiciele biznesu a honorowym patronem oraz fundatorem głównej nagrody jest minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski.
Marta Niemywska – absolwentka Wzornictwa Przemysłowego na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz VSVU na kierunku Product Design w Bratysławie, po zaprezentowaniu swojego portfolio przed Kapitułą Stypendialną dostała najwyższe noty spośród wszystkich finalistów. Ocena w tym konkursie jest wyjątkowa, bo dokonywana przez reprezentantów polskiego rynku producentów oraz dystrybutorów zagranicznych firm. Dlatego dla wszystkich finalistów udział w Young Design jest cennym doświadczeniem, bo to często ich pierwszy kontakt z rzeczywistością rynkową.