Aleksandra Gryka, kompozytorka
Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Uczestniczyła w kursach kompozytorskich prowadzonych pod auspicjami paryskich centrów nowej muzyki IRCAM/ACANTHES w Krakowie i Helsinkach, w kursach dla kompozytorów w Buckow (Niemcy) oraz w warsztatach dla kompozytorów w Reichenau (Austria). Otrzymała I nagrodę w Konkursie Kompozytorskim EuroArtMeeting we Wrocławiu za utwór High3bbingNor na orkiestrę symfoniczną (2000) oraz Nagrodę Fundacji Christoph und Stephan Kaske-Stiftung za twórczość elektroakustyczną (2004). Nominowana do Paszportu Polityki w dziedzinie Muzyka Poważna (2003, 2006) oraz do Nagrody TVP Kultura (2006).
Zuzanna Iwańska, altowiolistka / wokalistka
Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kunstuniversitaet w Grazu oraz wielu kursów wokalnych, wokalno-aktorskich i tanecznych. Współpracuje z: Zespołem Muzyki Dawnej Kalokagathos, Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Krakowie, Wrocławską Orkiestrą Młodzieżową, Orkiestrą Odyssey, Ara Ensemble, Kwartetem Smyczkowym Cztery Czwarte, a także – w podwójnej roli: altowiolistki i wokalistki – z zespołem The Goodboys. Brała udział w festiwalach muzyki współczesnej (m. in. w prawykonaniu 1898 Maurizio Kapela), w nagraniach studyjnych, wykonaniach muzyki do spektakli teatralnych i nagraniach muzyki filmowej (m. in. Gorący czwartek i Co słonko widziało, reż. M. Rosa, Darmozjad Polski, reż. Ł. Wylężałek) oraz w muzycznych realizacjach TVP1.
Przemek Kamiński, tancerz / choreograf / performer
Studiuje na kierunku Dance, Context, Choreography w Inter-University Centre for Dance (HZT) w Berlinie. Współpracował między innymi z Kirstine Kyhl Andersen, Krzysztofem Garbaczewskim, kolektywem Harakiri Farmers, Isabelle Schad, Nicole Seiler i Julianem Weberem. Autor: solowego spektaklu Die Reihe, stworzonego do muzyki Witolda Lutosławskiego (CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie), duetu #abyss.witchroulette – we współpracy z brazylijską tancerką i choreografką Koriną Kordovą oraz polskim dramaturgiem Mateuszem Szymanówką (V Międzynarodowy Maat Festival w Lublinie), a także instalacji Some Other Things w Galerii Labirynt w Lublinie.
Mikołaj Karczewski, tancerz / aktor
Absolwent i wykładowca Tańca Współczesnego w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego (Wydział Teatru Tańca w Bytomiu). Najważniejsze produkcje teatralne i taneczne, w których brał udział to: Liebeslieder Walzer (reż. C. Tomaszewski), rekonstrukcja spektaklu WK70 (choreogr. J. Łumiński), Le Nozze di Figaro (reż. J. Peszek), Hotel Nowy Świat (reż. M. Piekorz), Wejście Smoka. Trailer (reż. B. Szydłowski), Położnice Szpitala św. Zofii (reż. M. Strzępka). W 2012 roku spektakl z jego udziałem – Men & Mahler (choreogr. P. Granhøj) – otrzymał prestiżową duńską nagrodę teatralną Reumert. Rok później, kolejna sztuka w jego dorobku, Rite of Spring – Extended (choreogr. P. Granhøj) znów została uhonorowana tą nagrodą.
Wojciech Klimczyk, socjolog / reżyser / dramaturg / pisarz
Pracuje w Katedrze Porównawczych Studiów Cywilizacji UJ na stanowisku adiunkta. W roku 2008 opublikował Erotyzm ponowoczesny (Universitas), a dwa lata później książkę: Wizjonerzy ciała. Panorama współczesnego teatru tańca (Ha!art). W 2007 założył (wraz z Dominiką Knapik) kolektyw artystyczny Harakiri Farmers, w ramach którego – jako reżyser bądź dramaturg – współtworzył między innymi przedstawienia: Keret, We Are Oh So Lucky, Moskwa, Stille oraz I Wanna Be Someone Great. Klimczyk jest także wiceprezesem Stowarzyszenia Humanistycznych Inicjatyw Twórczych Sztruks.
Dominika Knapik, tancerka / aktorka / choreografka
Współzałożycielka (wraz z Wojciechem Klimczykiem) kolektywu Harakiri Farmers i Stowarzyszenia Humanistycznych Inicjatyw Twórczych Sztruks. Regularnie współpracuje – jako choreografka – z teatrami dramatycznymi w Polsce. Stypendystka programu DanceWeb Europe oraz Art Stations Foundation, 2007 (solo jak wam się podobam?), ArtsLink 2009 (Dance New Amsterdam, NY) oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, 2011 (spektakl Moskwa). Wystąpiła m. in. w Kerecie (główna nagroda w konkursie Nowe Sytuacje) oraz w spektaklach I. Gańczarczyk: Całopalenie i Nie Ja; wyreżyserowała Testament Optymisty w krakowskim teatrze Łaźnia Nowa. Najnowsze spektakle z jej udziałem to Pinokio w reż. A. Smolar (Nowym Teatr w Warszawie) oraz I Wanna Be Someone Great (w ramach międzynarodowego projektu Metamorphoses).